O společnosti

Domů

Historie společnosti Migma, s.r.o. se píše od roku 2006. Hlavní aktivity, které naše společnost nabízí, je spedice a silniční nákladní doprava.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti spedice zaručují našim zákazníkům profesionální jednání, individuální přístup a tím záruku jejich spokojenosti. Našimi klienty jsou jak velké obchodní společnosti, tak i menší firmy, které oceňují kvalitu a cenovou výhodnost našich služeb.

Společnost Migma, s.r.o. spolupracuje s prověřenými partnery v oblasti zajišťování spedice a dopravy zboží.

Našimi partnery jsou společnosti, které disponují vlastním vozovým parkem s širokou škálou vozidel. To nám umožňuje přepravovat různé druhy zboží podle přání zákazníka, a to s cílem dodat zboží bezpečně a včas na místo podle jeho přání. Nabízíme spediční servis a silniční nákladní dopravu v různém objemu a pro širokou škálu zákazníků. Naši smluvní partneři musí dodržovat kvalitativní parametry služeb, které nastavila naše společnost s cílem plně uspokojit zákazníky.

Integrovaný systém řízení společnosti obsahuje moderní komplexní informační system ERP, systém správy vozového parku FMS, ekonomický system a právní elektronický system, které jsou vzájemně propojené mezi sebou pro automatizaci pracovních postupů, dodržování českých a evropských právních předpisů a snížení nákladů jak finančních, tak personálních.